Autobusem do Chorvatska

Měli byste se podívat na naše stránky, kde je kompletní nabídka výstupních a nástupních míst, kamvás můžeme zavést a zase vás na cestě nazpátek vyzvednout, takže si můžete vybrat z několika výstupních možností. Naše skvělá autobusová doprava do Chorvatska se vám bude opravdu moc líbit. Je to velmi cenově přijatelné pro všechny. Cena zpáteční jízdenky činí 2400kč, což je naprosto skvělá cena. Nebojte se a udělejte tento první krok a svým rozhodnutím se připojte ke všem na maximum spokojených klientů, kteří u nás nakoupili a využili našich služeb. Naše autobusy jsou nové a opravdu luxusní, mají opravdu skvělé a ergonomicky tvarované sedadla, na kterých se vám bude velice komfortně sedět.

dovolená

Ve všech autobusech po celou dobu cesty včetně zásuvek, ke kterým se můžete připojit svá mobilní zařízení, notebooky, mobily. Celou objednávku uděláte online, přes naše internetové stránky. Pokud byste se chtěli na něco zeptat, tak se nás můžete kdykoliv odkázat přes email nebo přes telefon můžete platit i platební kartou. Autobusem do Chorvatska je skvělý nápad. Nebudete se muset stresovat v autě, na to také myslete.

dubrovník

Služby

Navíc si můžete stáhnout mobilní aplikaci, která vám bude po celou dobu cesty říkat, kde se právě nacházíte a vy tak budete vědět, jak daleko jsme od cíle. Budete mít několik možností promítání filmů na LCD televizorech. Nebudete se po celou dobu cesty nudit, to vám garantujeme. Navíc pro vás máme i skvělou službu, která zahrnuje SMS s informací o odjezdu a příjezdu, zpoždění a podobně. WC v autobusech je samozřejmě také. Budeme dělat pravidelné zastávky po celou dobu cesty, takže se nemusíte obávat, že byste potřebovali často na záchod a podobně. My pro vás máme opravdu skvělou nabídku, tak jí využijte, dokud jsou ještě volná místa. Vyberte si nástupní a výstupní místo, na které vás zase po cestě nazpátek nabereme.