Koukneme se vám na zoubek

V poslední době prochází péče o zuby a ústní hygienu obdobím velkého zájmu lidí všech věkových kategorií. Naše stomatologická společnost má z tohoto zájmu obrovskou radost, neboť se držíme hesla „zuby máme jen dvoje“. Ty první – dětské, všem vypadnou a nahradí je chrup druhý, který vám již musí vydržet až do stáří. Proto shromažďujeme poznatky a postřehy celého životního cyklu, které nám umožňují zaměřit se na kvalitní služby, které vám zaručí zdravý chrup až do smrti.
kartáček pod vodou
Na trhu v segmentu péče o zuby a ústní hygienu je dnes mnoho nových trendů, které však nemusejí znamenat stoprocentní jistotu zdravých zubů. Držet byste se měli základních zásad, které vás jistě učili již v dětství. Čištění zubů věnujte dostatek času, a osvojte si správnou techniku čištění, bez toho by totiž vaše zuby nebyly zdravé, a vy byste museli často natavovat zubaře .
kartáček a zuby
Co vás v poradně zubní hygieny čeká?
· Naučíme vás správnou techniku čištění zubů.
· Vyšetříme váš chrup.
· Zjistíme množství plaku či zubního kamene.
· Stanovíme detailní index stavu vašich zubů a dásní, a úroveň vaší ústní hygieny.
· Nabídneme vám komplexní poradenství.
· Odpovíme vám na všechny vaše otázky.
· Poskytneme vám nové postřehy na trhu s péčí o zuby a ústní hygieny.
· Naučíme vás používat nové trendy v zubní hygieně.
· Pomůžeme vám s léčbou onemocnění v ústech.
Jen kartáček nestačí
Pomůcky pro správnou zubní hygienu se neustále zdokonalují, a vyznat se v nich je pro lidi někdy obtížné. Naučíme vás znát ty nejnovější trendy, které vám ke zdravému chrupu vypomůžou. Obyčejný zubní kartáček a pasta totiž opravdu nestačí, je potřeba je doplnit o dentální pomůcky.
zubařské křeslo
DENTÁLNÍ POMŮCKY
· Mezizubní kartáčky – ty dovedou při správném výběru velikosti a při správném použití odstranit plak z mezizubního prostoru, čímž se ochráníte nejen před zubním kazem, ale také před zánětem dásní a paradentózou.
· Dentální nitě a párátka – ty šetrně odstraňují zbytky jídla ze zubů hned po jídle.
· Pasty, gely a ústní vody – zde je vhodné znát stav vašeho chrupu, a podle toho se rozhodnout, co je pro něj nejvhodnější.
Čištění zubů je opravdu náročná záležitost, proto navštivte naši poradnu. Zde vám vysvětlíme vše, co je potřeba ke správné zubní hygieně.

Koukneme se vám na zoubek
5 (100%)1