Koukneme se vám na zoubek

V poslední době prochází péče o zuby a ústní hygienu obdobím velkého zájmu lidí všech věkových kategorií. Naše stomatologická společnost má z tohoto zájmu obrovskou radost, neboť se držíme hesla „zuby máme jen dvoje“. Ty první – dětské, všem vypadnou a nahradí je chrup druhý, který vám již musí vydržet až do stáří. Proto shromažďujeme poznatky a postřehy celého životního cyklu, které nám umožňují zaměřit se na kvalitní služby, které vám zaručí zdravý chrup až do smrti.
kartáček pod vodou
Na trhu v segmentu péče o zuby a ústní hygienu je dnes mnoho nových trendů, které však nemusejí znamenat stoprocentní jistotu zdravých zubů. Držet byste se měli základních zásad, které vás jistě učili již v dětství. Čištění zubů věnujte dostatek času, a osvojte si správnou techniku čištění, bez toho by totiž vaše zuby nebyly zdravé, a vy byste museli často natavovat zubaře .
kartáček a zuby
Co vás v poradně zubní hygieny čeká?
· Naučíme vás správnou techniku čištění zubů.
· Vyšetříme váš chrup.
· Zjistíme množství plaku či zubního kamene.
· Stanovíme detailní index stavu vašich zubů a dásní, a úroveň vaší ústní hygieny.
· Nabídneme vám komplexní poradenství.
· Odpovíme vám na všechny vaše otázky.
· Poskytneme vám nové postřehy na trhu s péčí o zuby a ústní hygieny.
· Naučíme vás používat nové trendy v zubní hygieně.
· Pomůžeme vám s léčbou onemocnění v ústech.
Jen kartáček nestačí
Pomůcky pro správnou zubní hygienu se neustále zdokonalují, a vyznat se v nich je pro lidi někdy obtížné. Naučíme vás znát ty nejnovější trendy, které vám ke zdravému chrupu vypomůžou. Obyčejný zubní kartáček a pasta totiž opravdu nestačí, je potřeba je doplnit o dentální pomůcky.
zubařské křeslo
DENTÁLNÍ POMŮCKY
· Mezizubní kartáčky – ty dovedou při správném výběru velikosti a při správném použití odstranit plak z mezizubního prostoru, čímž se ochráníte nejen před zubním kazem, ale také před zánětem dásní a paradentózou.
· Dentální nitě a párátka – ty šetrně odstraňují zbytky jídla ze zubů hned po jídle.
· Pasty, gely a ústní vody – zde je vhodné znát stav vašeho chrupu, a podle toho se rozhodnout, co je pro něj nejvhodnější.
Čištění zubů je opravdu náročná záležitost, proto navštivte naši poradnu. Zde vám vysvětlíme vše, co je potřeba ke správné zubní hygieně.