Sáčky se samolepicí klopou využijete prakticky na cokoliv

Polypropylen je plast, který nachází uplatnění především v domácnostech. Vyrábí se z něj různé nádoby, odolává působení vlhkosti, je poměrně termostabilní a hodí se i pro ohřev pokrmů v mikrovlnné troubě.
Polypropylenový sáček je průhledný, nemůže tudíž sloužit jako vnější obalový materiál. Praktické využití však nachází v mnoha oborech lidské činnosti. Jeho hlavní výhodou je univerzalita. Můžete do něj ukládat prakticky jakékoli předměty, které nemají ostré hrany a sáček by mohly protrhnout. Může se hodit i jako potravinová fólie pro jídla ukládaná do mrazáku, ovšem potraviny do nich ukládat lze i při pokojové teplotě, např. luštěniny, obiloviny, semena, ořechy, krmení pro ptactvo a domácí mazlíčky.

sáček

Široká škála oblastí dělá z polypropylenových sáčků univerzálního pomocníka

Sáčky se samolepící klopou najdou uplatnění pro zabalení textilu, drobných dárků, papírové dokumentace. Ocení je i sběratelé, hospodyňky v domácnosti, vhodné jsou i pro ukládání drobností, které by se při manipulaci snadno rozsypaly a poztrácely. Hodí se i pro balení dětských hraček, malých dílků stavebnic, kostiček lega, puzzle atd. Sáček také může být vhodným materiálem pro balení zboží určené k transportu směrem k zákazníkovi. Ocení jej majitelé kamenných obchodů, e-shopů, své místo si vybuduje v kancelářích i v domácnostech.

bombony

  • Do sáčku jednoduše předmět vložíte a překlopíte jej vrchní částí se samolepicím proužkem. Chráníte tak jeho obsah před působením vlhkosti a prachu a takto můžete mít uložené i různé cennosti a písemnosti
  • Vyrábí se v rozmanitých velikostech. Nejmenší sáčky mají rozměry 12 x 8 cm, další velikosti jsou odstupňované zhruba po dvou až čtyřech centimetrech až do velikosti 40 x 60 cm.
  • Polypropylenová fólie je zdravotně nezávadná, nepřijímá cizí pachy, neabsorbuje tekutiny, je pevná, nerozmáčí se a nerozpadne se ani po několika letech.
  • Zabalení je velmi rychlé, jednoduché, vidíte, co se nachází uvnitř a lepicí proužek se sám od sebe nerozlepí.
  • Pokud byste vyžadovali nadstandardní rozměr sáčků, nebo větší množství, je možné poskytnout individuální řešení buď vhodnou alternativou, nebo ve formě množstevní slevy.

Sáčky se samolepicí klopou využijete prakticky na cokoliv
Ohodnoťte příspěvek