Solární plachty

Neznáte ještě solární plachtu? Nebo naopak už jste o ní slyšeli?? Solární plachta vypadá a funguje jako obyčejná krycí plachta, ovšem má něco navíc! Uvnitř plachty je uložena moderní UV technologie, která pohlcuje a přijímá teplo ze slunečního záření a předává jej dále na hladinu vody, proto je solární plachta skvělou volbou v případě, že chcete mít vodu teplejší. Používá se ve dne, aby se voda pomocí slunečního záření nahřála, ale můžete ji použít také v noci. Tím zamezíte únikům tepla a také nečistotám, aby napadaly do vody nebo na hladinu bazénu.

bazén

  • Vyrábí se v mnoha variantách jak barevných, tak i rozměrových. Vybírejte z široké nabídky produktů. Může se jedna o klasickou modrou, černou, která skvěle pohlcuje sluneční záření nebo také transparentní průhlednou, ta je moderní a populární.

Pojízdný naviják

Usnadněte si práci, když to jde! Už se zbytečně nebudete muset trápit se skládáním solární plachty, ale můžete si ji nechat velice praktickým, snadným a ladným způsobem smotat na naviják. Konec všeho toho rozčilování, když se něco nedaří, konec nadávek a konec stresu. Touto dostupnou a snadnou možností si ulehčíme náš život a bazén nás opět bude bavit, stejně tak jeho údržba i další provozní nezbytné práce, které jsou sice zapotřebí, ale pokud máte kolem sebe spoustu podobných pomocníků, tak jde vše opravdu lehce a bez námahy.

voda

  • Pomocí navijáku snadno zakryjete i odkryjete váš bazén.
  • Pojízdný naviják na solární plachtu je vyroben z pevných materiálů. Jedná se o nerez, PVC a eloxovaný hliník. Proto je vysoce odolný proti povětrnostním podmínkám a také je odolný vůči mechanickému poškození či vysoké námaze.
  • K namotávání či odmotávání plachty je plně přizpůsoben, díky svému důmyslnému systému. Má masivní rukojeť a ta je určena k odmotávání a namotávání. Celé balení obsahuje vše, co k jeho konstrukci budete potřebovat.