Správná volba

Na světě snad není žena, která by nesnila o zásnubách a svatbě. Každá na to čeká, i když v někom se musí tento pocit teprve probudit. Vy jste se svou partnerkou již dlouhou dobu, a chtěl byste ji překvapit? Prozatím se tváříte, že je pro vás něco jako svatba nepředstavitelné, ale o to více si dovedete představit její překvapený výraz, když ji vezmete na úžasnou večeři, a požádáte ji o ruku?

snubní prsten

Rádi bychom přispěli k tomuto štěstí a ke chvilkám překvapení, takže pro vás máme celou sadu krásných prstenů, které by jí mohly vykouzlit úsměv na tváři. Tak neváhejte dlouho a vybírejte. Bude to pro ni stříbro, nebo třeba růžové zlato? Pokud miluje třpyt a kamínky, určitě byste se mohli podívat na nějaké zdobené kousky v jemném provedení. Ale určitě u nás najdete také typy, které ocení i ženy milující širší kroužky.

Všechny prsteny jsou ručně dělané a jedná se o velice precizní práci, avšak nemějte obavy, ceny nejsou vůbec přemrštěné. Bude záležet jen a pouze na vaší volbě, a především na vkusu dámy. Překvapte ji originálním kouskem, který nemůže nikdy nosit žádná jiná žena, jelikož její prsten je unikát vyrobený na zakázku.

Originalita je velmi důležitá

Nabízíme vám opravdu originálnízásnubní prsteny. Těšte se na její výraz, který uvidíte nejen při pokleknutí, ale také při otevření krabičky. Slzy se jí nahrnou do očí, překvapením nebude moci dýchat, rukama si zakryje ústa, a vy následně uslyšíte to líbezné „ano, ano, ano“ spolu s chichotáním reprezentujícím její radost a nadšení, že z ní uděláte nevěstu. Je to skutečně to nejkrásnější, co můžete partnerce nabídnout, protože ač muži se do svateb zrovna nehrnou, ženy o tom sní již od malička.

kniha

Už jako maličké dívky si hrají nejen na princezny, ale také na nevěsty. Hrají si se záclonami, ze kterých vytváří spínacími špendlíky krásné šaty, a čekajína svého prince na bílém koni. A tím jste vy, a přicházíte s tím nejkrásnějším diamantem, jaký si kdy uměla představit.